• + 370 616 88223
  • Geležinio Vilko g. 2, Vilnius

Vitrinų apipavidalinimas

Vitrinos yra populiariausias ir greičiausiai vartotojų akį patraukiantis reklamos plotas, kuriame galima pateikti informaciją apie prekes, paslaugas, akcijas ar nuolaidas. Skoningai apipavidalinta vitrina formuoja gerą įspūdį apie įmonę.

Vitrinų apipavidalinimui naudojame aukštos kokybės plėveles, kurios atsparios bet kokiems orams. Vitrinos apipavidalinimas gali būti unikalaus dizaino, jį kuriant gali būti naudojami skirtingų formų ir tekstūros produktai, dėliojamos išskirtinės kompozicijos. Ant vitrinų gali būti ne tik reklama, tačiau ir bet kokie kiti užrašai ar net šerkšnas.

Dar vienas vitrinų apipavidalinimo privalumas – ši spauda gali izoliuoti patalpą, sulaikyti nepageidaujamus saulės spindulius. Tada vitrininių langų nereikia tamsinti ar dengti.

Esame parengę įvairių vitrinų apipavidalinimo sprendimų: klijuojame nuotraukas ir reklaminius užrašus, gaminame dekoracijas ir butaforijas, jas instaliuojame pagal dizainerių pateiktus projektus.

Ilgametė patirtis leido mums įgyti begalę plėvelės klijavimui reikalingų techninių įgūdžių: nuplėšti senas reklamas, kokybiškai paruošti pagrindą plėvelės klijavimui, efektyviai užklijuoti plėvelę ant bet kokio paviršiaus ir kt. Esame užklijavę nesuskaičiuojamą kiekį kvadratinių metrų plėvelės: nuo prekybos centro akcijų reklamos, iki plėvelės klijavimo ant stiklo, plastiko ar net automobilio.

Dalintis