• + 370 616 88223
  • Geležinio Vilko g. 2, Vilnius

Šilkografinė ir tampografinė spauda

Jei norite išskirtinumo, siekiate būti pastebėti ir įvertinti už kokybę, savo klientui padaryti gerą įspūdį – reprezentaciniams gaminiams rinkitės šilkografijos spausdinimo būdą. Įvairios dėžutės, pakuotės,  išskirtinės vizitinės kortelės, atvirukai, maišeliai su įmonės logotipu, verslo dovanos tikrai taps jūsų įmonės įvaizdžio dalimi.

Šilkografija – tai vienas seniausių spaudos būdų, kai vaizdas dažais perkeliamas per trafaretą ant pageidaujamo gaminio. Šilkografijos ištakos siejamos su Kinija ir šilko atsiradimu. Šiandien tai venas universaliausių būdų, leidžiančių spausdinti ant įvairiausių formų, faktūrų, storių ir dydžių paviršių. Šiuo būdu galima spausdinti ant bet kokio popieriaus, turinčio įvairią faktūrą, taip pat ant įvairiausių kitų paviršių: audinių, odos, plastiko, medienos, metalų, keramikos,  stiklo ir kt. Šilkografinė spauda pasižymi ir tuo, kad tinkama naudoti ir lauko sąlygomis.

Šioje technologijoje yra daug rankų darbo – tai dar viena priežastis, kodėl ji taip vertinama ir plačiai pritaikoma. Naudojant šį spaudos būdą, įmanoma išgauti itin sodrias spalvas, nepriekaištingus tonų perėjimus ir ryškumą, naudojami dažai pasižymi spalvų sodrumu ir blizgesiu, jie nesigeria į paviršių ir nekeičia atspalvio. Šilkografijoje naudojamas labai storas dažų sluoksnis, todėl galima išgauti tikrai ypatingą efektingą.

Dažniausiai ši technologija yra naudojama logotipų bei vaizdų perkėlimui ant gaminio pagal konkrečias pantonines atvaizdo spalvas. Atsispausdinus tekstilės gaminius šiuo būdu rekomenduojame juos skalbti 30 laipsnių temperatūroje išverčiant gaminį iš vidaus į išorę – tai užtikrins, kad atspausdintas vaizdas neišbluks ir ilgiau išliks kokybiškas.

Tampografija – vienas populiariausių spaudos būdų smulkių verslo dovanų su firmine atributika gamyboje. Vaizdas (logotipai, užrašai, grafika) ant paviršiaus pernešamas specialaus tampono pagalba. Technologija labai tinka esant smulkioms detalėms, tačiau esant didesniems vaizdo plotams geriau naudoti šilkografiją.

Dalintis