• + 370 616 88223
  • Geležinio Vilko g. 2, Vilnius

Plačiaformatė ir UV spauda

Plačiaformatė spauda labiausiai tinkama spausdinant didelio formato spaudinius: nuo plakatų iki lauko reklamų. Šis spaudos būdas tampa vis populiaresnis dėl savo universalumo, mažėjančios kainos bei didėjančios spaudos medžiagų įvairovės. Plačiaformatę spaudą galima pamatyti greitkelių reklamose, ant transporto priemonių, vidaus interjere, parduotuvių apipavidalinime.

Spausdinama gali būti ant rulonais vyniojamų medžiagų: PVC tento, blizgios ar matinės plėvelės, blizgaus ar matinio popieriaus, drobės, tekstilės, tapetų. Plačiaformačiai spausdintuvai gali spausdinti vienpusę spaudą iki 5000 mm pločio ir neriboto ilgio. Jungtų spaudinių ilgis ir plotis yra neribojamas.

Plačiaformate spaudos technologija atspausdinti gaminiai pasižymi ne tik itin dideliu formatų pasirinkimu, bet ir atsparumu lauko sąlygoms. Šiai technologijai naudojami dažai atsparūs aplinkos sąlygoms: temperatūrų kaitai, saulės spinduliams, drėgmei. Dėl ypatingos technologijos, dažais tiksliai atkartojamos smulkiausios vaizdo detalės tiksliai perteikia informaciją ant jūsų pasirinktos medžiagos. Siekiant dar didesnio patvarumo, spaudinius galima laminuoti.

Šiuo spaudos būdu gali būti spausdinama įvairi produkcija: plakatai, tentai, roll`up, vėliavos, backlitai, fotodrobės, drobės, iškabos, spauda ant plastiko, reklaminiai stiklo gaminiai, kortelės, lipdukai, etiketės, stendai, afišos, lentelės, vardaženkliai ir kt.

UV spauda yra aukštos kokybės plačiaformatė spauda, leidžianti norimą vaizdą perteikti ne tik ant popieriaus, bet ir plastiko, akrilo, stiklo, lipdukų, tekstilės. Tai tokia technologija, kuria išgaunamas itin tikslus ir ryškus vaizdas, spauda būna atspari trynimui ir braižymui, darbai atliekami greitai, o po jų nereikia jokio specialaus dažų džiovinimo ir laukimo, kol paruoštą gaminį bus galima naudoti.

Naudojant šią technologiją galima perkėlinėti fotografijas, ornamentus ar tekstus ant matinių arba blizgių, kietų ir lanksčių paviršių: tapetų, tentų, lipdukų, stiklo, veidrodžio, baldinių plokščių, medžio, metalo, akmens, įvairių audinių ir kt.

Dalintis