• + 370 616 88223
  • Geležinio Vilko g. 2, Vilnius

Apie mus

Spauda * Dizainas * Logistika

„Spirit“ – tai spausdinimo ir dizaino meistrai, nuo 2013 m. siūlantys kompleksinius sprendimus tiek verslui, tiek privatiems klientams. Jūsų reklaminę medžiagą sumaketuojame, atspausdiname ir pristatome į bet kurį Lietuvos ar Europos miestą.

Kokybė * Patikimumas * Operatyvumas

Nuolat investuojame į inovacijas, modernizuojame technologijas. Net ir smulkiausią užsakymą vykdome preciziškai, rūpestingai žiūrime į kiekvieną detalę. Užsakymą pagaminame greitai, pristatome sutartu laiku, o pastoviems klientams skiriame asmeninį spaudos konsultantą.

Kokybės ir aplinkos apsaugos standartai

Aukštų rezultatų siekiančių įmonių sėkmės pagrindas – kokybės valdymas. Mūsų įmonės kokybės vadybos sistema yra sertifikuota pagal ISO 9001 standarto reikalavimus. Tai mums leido įgyvendinti efektyvesnį įmonės valdymą, aiškiai apibrėžti tikslus ir procesus, o svarbiausia, kad klientai gali labiau pasitikėti produktais ir darbo kokybe. Mes nesiekiame trumpalaikio pelno, o orientuojamės į ilgalaikius planus ir kokybę.

Mes saugome ir tausojame gamtą! Diegiame pažangiausias gamybos technologijas, mažiname energijos vartojimą ir atliekų išmetimą. Mūsų įmonės aplinkos apsaugos vadybos sistema sertifikuota pagal ISO 14001 standarto reikalavimus.

Jaučiamės saugūs mes, saugome kitus

Visi mūsų darbai, atliekami užsakovo objektuose, yra apdrausti civilinės atsakomybės draudimu. Bet kokiu draudžiamojo įvykio atveju draudikas atlygins nuostolius net iki 45 tūkstančių eurų.

Dalintis